Засідання Школи лідерів закладів освіти Вигодської селищної ради

Дата: 12.03.2024 13:15

Чергове засідання Школи лідерів закладів освіти Вигодської селищної ради цього разу відбулося на базі комунального закладу фахової передвищої освіти "Івано-Франківський медичний фаховий коледж" Івано-Франківської обласної ради. 👨‍🔬👩‍🔬

Тема зустрічі: «Від лідерів до героїв: тренінг з домедичної допомоги».🦸‍♀️🦸

🔹 В повсякденному житті та особливо під час воєнних дій на території України, надзвичайно важливим є усвідомлення цінності життя, здоров’я та уміння надавати домедичну допомогу собі та ближнім.

🔸 Тому Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради у рамках співпраці з Івано-Франківським медичним фаховим коледжем організував виїзне засідання Школи лідерів Вигодської селищної ради.

🔹 Під час тренінгу учні навчилися накладати кровоспинний джгут, тренувалися на манекенах робити непрямий масаж серця, дихальну реанімацію, ознайомилися з роботою автоматичного зовнішнього дефібрилятора.

Адже дуже важливо: не просто знати, а й вміти надати невідкладну допомогу до приїзду швидкої допомоги, щоб врятувати життя ближнього.✅