Дата: 13.03.2024 11:47

Випускники ліцеїв Вигодської селищної ради взяли участь у проєкті SchoolHub "Захист прав дитини в мовах воєнного стану в Україні".

Забезпечення прав дитини в Україні, особливо в умовах повномаштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави, є одним із пріоритетів сьогодення.

Під час заходу учні мали змогу:

🔹розглянути сучасні виклики і загрози у питаннях захисту прав дітей у воєнний час і шляхи їх подолання;

🔹дізнатись про можливості безкоштовного навчання в університеті;

🔹ознайомитись з напрямами навчання та спеціальностями;

🔹отримати відповіді на питання щодо умов вступу;

🔹відвідати екскурсію.

Профорієнтаційна робота зі старшокласниками спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Адже вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці.

Захід відбувся у рамках співпраці Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради та Університету Короля Данила.

Дякуємо ЗСУ! Крокуємо до перемоги!