Урочисте нагородження переможців ІІІ етапу обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?»

Дата: 18.04.2024 13:09

18 квітня 2024 року відбулось урочисте нагородження переможців ІІІ етапу обласної учнівської олімпіади «Як ти знаєш Біблію?» та обласного конкурсу учнівських творів на морально-етичну тематику «Бог-Україна-Родина і я» у 2023/2024 навчальному році за участю голови обласної державної (військової) адміністрації Світлани ОНИЩУК, працівників департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, священнослужителів.

Приємно відзначити, що під час заходу Оксану ЛУЩ, ученицю Лолинської гімназії Вигодської селищної ради та Світлану КОБИНЕЦЬ, учителя Лолинської гімназії Вигодської селищної ради нагороджено грамотами департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації.