І місце у ІІ (районному) етапі обласного конкурсу "Серцем єдиним, ми - Україна"

Дата: 25.04.2024 13:20

Талановиті, творчі, найкращі – переможці ІІ (районного) етапу обласного кокурсу «Серцем єдиним, ми – Україна»💙💛, команда Вигодського ліцею Вигодської селищної ради «Палаючі серця»❤️‍🔥 (Вигодський ліцей).

Неймовірно пишаємося, що серед всіх закладів освіти району учні Вигодського ліцею здобули перемогу💐. Пишаємося, що вже у травні у м. Івано-Франківськ Калущину представлятимуть наші учні, з виступом, присвяченим нашим землякам, Героям, які віддали своє життя, захищаючи Україну.🇺🇦

Варто віддати належне ученицям Вигодського ліцею та їхнім керівникам, адже композиція учасниць є авторською, в ній поєднані вокальне 🎤 і хореографічне мистецтво🩰, також зі сцени словами торкалися серця кожного слухача розповіді із життя загиблих Героїв:

Ігоря ДЕНИСІВА,

Віталія СОФ’ЯКА,

Романа ШИКЕРУКА,

Анатолія ВЕРТЕПНОГО,

Миколи МЕЛЬНИКА,

Івана СЕМЕРИНА.

Низький поклін Героям, величезна вдячність всім Воїнам, які стоять на варті наших мирних ранків та повсякденного життя.

Попереду обласний етап конкурсу, віримо в нашу команду, віримо у ЗСУ.

Пишаємось…💙💛