Розпочався І  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 11.10.2021 11:40

11 жовтня  2021 року  розпочався І  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Цьогоріч, учнівські олімпіади  з навчальних предметів проводяться відповідно до зонального об’єднання територіальних громад в межах району за затвердженим єдиним графіком та єдиними завданнями, які були розроблені предметно-методичною комісією Долинської ТГ, Вигодської ТГ, Болехівської ТГ, Витвицької та Брошнів-Осадської ТГ.

Розпочався І етап олімпіадою з екології  і завершиться олімпіадою з біології.

Всеукраїнські учнівські олімпіади — це різновид інтелектуальних змагань в освітньому просторі, покликаний заохотити учнівську молодь до вивчення окремих предметів, виховати наполегливість, поглибити інтерес до навчання, розвинути вміння долати труднощі, виробити навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою.

Попереду на учасників олімпіад чекає відповідальна робота над вирішенням завдань.  Нехай віра у себе, у свої здібності не залишають учнів на шляху до перемоги!

Хто ж стане сильнішим – визначать члени журі.