12 грудня 2021 року на базі Вигодського ліцею завершились  обласні змагання з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді.

В  заході  взяли участь 18 команд (73 чол.) від міст та районів області. Вигодська ТГ була представлена чотирма командами.

За підсумком трьохденної боротьби перше місце  в комплексному заліку виборола команда Вигодськогї ТГ, друге місце зайняла команда Долинської філії № 1, а третє місце – команда Саджавського ліцею.

В незаліковому виді «Нічне орієнтування» призові місця вибороли учасники команд Вигодськогї ТГ і Долинської філії № 1. Переможці цього виду змагань були нагороджені призами, які надав магазин «Горгани».