РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ...

Дата: 10.04.2022 20:58

Ми не втомлюємося дякувати Збройним силам України, які мужньо боронять нашу країну.

Проте, маємо їм в цьому допомагати.

Так, сьогодні 10 квітня відбувся благодійний турнір з волейболу в підтримку ЗСУ.

У даному турнірі взяли участь команди селища Вигода, с. Кропивник, с. Старий Мізунь, с. Гошів, Долинський ГПЗ та Вигодська ДЮСШ.

Хоча це був товариський турнір, але у залі точилася запекла спортивна боротьба. Вона вщухла, коли оголосили переможців турніру:

І місце посіла збірна команда смт. Вигода;

ІІ місце зайняла команда с. Кропивник;

ІІІ місце виборола збірна команда Долинського ГПЗ.

Висловлюємо щиру вдячність комунальному закладу «Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа» Вигодської селищної ради за організацію турніру та всім учасникам, які долучилися до цієї благородної справи. Спільними силами вдалося зібрати 16 тис. гривень. Всі кошти підуть на потреби ЗСУ.

Також інформуємо, що комунальний заклад «Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа» Вигодської селищної ради відновлює свою роботу в очному режимі та запрошуємо на тренування дітей, які проживають на території Вигодської територіальної громади.

Слава Україні!