І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!

Вітаємо ВІТЮКА МИКОЛУ ВІТАЛІЙОВИЧА, учня 9 класу Вигодського ліцею Вигодської селищної ради, який зайняв І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій! Висловлюємо щиру вдячність учителю Штеню Василю Йосифовичу!

00:59 24.11.2021

Вільні творити майбутнє! День Гідності та Свободи!

Сьогодні, 21 листопада ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

10:04 21.11.2021

Впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти

Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти розпочав підготовку учителів 5-их класів 2022/2023 н.р. до впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти. Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради долучилися до навчання, яке проходить три дні у дистанційній формі та у групах за освітніми галузями. Під час навчання порушено ряд важливих та актуальних питаннь, зокрема: - дитина з особливими освітніми потребами як суб’єкт інклюзивної освіти; - зміст та методика навчання навчальних предметів у 5-6 класах; - огляд засобів дистанційного та змішаного навчання; - поняття про безпечне та комфортне освітнє середовище закладу освіти, як необхідна складова Нової української школи; - оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі; - основні підходи в освітньому процесі (компетентнісний, особистісно-зорієнтований, інтегрований, діяльнісний), тощо.

14:58 20.11.2021

Привітання із перемогою!!!

Вітаємо ученицю 10 класу Вигодського ліцею Вигодської селищної ради Фолис Ілону Степанівну, яка зайняла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови! Висловлюємо щиру вдячність учителю Петрів Вірі Володимирівні.

21:27 18.11.2021

Міжнародний день логопеда!

14 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день логопеда. Від щирого серця поспішаємо привітати кожного, хто вибрав для себе цю професію! Нехай Вас завжди супроводжує успіх та добрі слова від усіх, кому Ви зуміли допомогти! Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

16:45 14.11.2021

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради, проведено ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Конкурс проводився на базі Вигодського ліцею Вигодської селищної ради з  дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки.

13:18 14.11.2021