16 лютого в Україні відзначають День єднання!

Дата створення: 09:11 16.02.2022

День єднання – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель! Суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для успіху нашої держави. І сьогодні єдність українського народу є як ніколи актуальною. У цей день українці піднімуть Державний прапор і покажуть всьому світу силу народу та незламне прагнення до миру.

“Разом для найкращого Інтернету”

Дата створення: 18:33 08.02.2022

08 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня безпечного Інтернету

Дата створення: 17:28 08.02.2022

Освітяни Вигодської селищної ради долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу до Дня безпечного Інтернету, який проводився в рамках співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. У рамках заходу повинна відбутися реєстрація рекорду України щодо виконання освітянами цифрових вправ у віртуальних кімнатах Google for Education. Під час заходу були презентовані можливості цифрових інструментів Google Workspace for Education, «Посібник із безпеки дітей в Інтернеті». Також, учасники виконували вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, отримали підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності. Сьогоднішній день ще раз нагадав нам про безпечну поведінку в Інтернеті, відповідальне і позитивне використання  цифрових технологій.

ЗНО - 2022

Дата створення: 10:25 02.02.2022

Реєстрація ЗНО - 2022

Вітаємо команду Вигодської територіальної громади з зайнятим І місцем в обласних змаганнях з техніки лижного туризму серед учнівської молоді!

Дата створення: 13:16 31.01.2022

Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, за сприяння департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та підтримки Федерації спортивного туризму Івано-Франківської області в селі Яблуниця Яремчанської міськради 28 січня  2022 року були проведені обласні змагання з техніки лижного туризму серед учнівської молоді. Змагання проводились на дистанції  «Лижний маршрут», яка відповідала другому класу.  Вигодська територіальна громада представила дві команди: І команда - учні Вигодського та Старомізунського ліцею імені В. Верховинця; ІІ команда - вихованці Долинської філії ОДЦТКУМ. В комплексному заліку команда Вигодської територіальної громади виборола перше місце, а команда Долинської філії  - друге місце. Вітаємо переможців! Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів. Нехай щастить Вам і до нових перемог!

Матеріально-технічне забезпечення Нової української школи.

Дата створення: 11:41 28.01.2022

Головна мета Нової української школи - змінити освітнє середовище, зробити школу відкритою, цікавою та сучасною. Початкова школа є дуже важливим етапом у розвитку дитини. Саме тут закладається основна база формування навчальних навичок. Тому важливо оформити класи таким чином, щоб дітям було комфортно і цікаво. Необхідно правильно поєднати навчальні та ігрові елементи, щоб полегшити процес отримання нових знань і мотивувати дітей на продовження навчання. Все це можливо здійснити за допомогою сучасного обладнання і грамотного оснащення класу.  Так, до закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради доставлено: м’яке-кріло мішок «Зайчик» - 14 одиниць; пуф квадратний – 38 одиниць; килими з дорожньою розміткою – 12 одиниць; килимок-констуктор з пазлів – 14 одиниць.

До уваги батьків та всіх учасників освітнього процесу!

Дата створення: 14:10 22.01.2022

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією, поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з метою   створення безпечних умов освітнього процесу, відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань ТЕБ та НС Вигодської селищної ради (Протокол №1 від 21 січня 2022 року)  з 24.01.2022 по 04.02.2022   у всіх закладах освіти Вигодської селищної ради організовується освітній процес з використанням технологій дистанційної форми навчання.  Просимо всіх учасників освітнього процесу поставитися з розумінням та зробити навчання наших дітей максимально ефективним та безпечним. Бережіть себе та близьких і будьте здорові!

З Днем Соборності України!

Дата створення: 12:04 22.01.2022

Вітаємо з Днем Соборності, з днем єднання українських земель. Бажаємо нескінченного щастя, міцного здоров'я, добробуту. Нехай життя в нашій країні буде для кожного в достатку, радості, спокої. Нехай у кожній сім'ї панує мир і спокій, любов та порозуміння. Ми віримо у наше світле майбутнє та процвітання країни. З Днем Соборності, держава, Будь багата, щира, жвава. Хай народ тебе цінує, Зберігає та шанує! З величезним святом, люди, Хай країна добра буде. Мир панує та завзяття, Хай цвіте країна, браття!

Вітання з нагоди Дня народження!

Дата створення: 03:31 13.01.2022

Шановна Ларисо Михайлівно!

Колектив Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради вітає з Днем народження Тряско Наталію Романівну, директора Підлісківської гімназії!

Дата створення: 09:43 11.01.2022

Шановна Наталіє Романівно! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров'я, жіночого щастя, багато радостей в житті, ніколи не сумувати та завжди радіти життю. Нехай все в у Вас складається вдало і гармонійно, нехай життя буде сповнене квітами та піснями, яскравими фарбами та тільки хорошим настроєм. Нехай кожен день починається тільки з радісної усмішки, веселого сміху і з позитивного настрою!