ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В VI МІЖНАРОДНОМУ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ КОНКУРСІ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН України, Український науково-дослідний та освітній центр дослідження Голодомору (HREC in Ukraine), Національна спілка краєзнавців України, Науково-освітній консорціум вивчення Голодомору при Канадському інституті українських студій університету Альберти

13:12 25.06.2021

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня молоді!

Всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею вітаємо з Днем молоді! Бажаємо бадьорості духу, сили в тілі, веселощів, радості, захопленості, життєрадісності, наснаги та впевненості у завтрашньому дні! Нехай молодість ніколи не закінчується, нехай найяскравіші роки життя будуть наповнені мріями, великими досягненнями, успішними днями і неймовірним відчуттям щастя.

10:17 25.06.2021

Школа менеджменту освітніх управлінців

З метою вдосконалення фахового рівня керівників закладів освіти Центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської міської ради з 23 по 25 червня 2021 року проводить  Школу менеджменту освітніх управлінців для крівників закладів освіти Вигодської, Витвицької та Брошнів-Осадської територіальних громад.

09:21 25.06.2021

Вітання!

Шановна Ольго Володимирівно! Прийміть найщиріші вітання з успішним проходженням конкурсу на посаду директора Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця Вигодської селищної ради.

16:29 18.06.2021

З Днем медичного працівника!

Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради вітає всіх медичних працівників, зокрема медичних працівників закладів освіти з Днем медичного працівника. Бажаємо чистої і стерильної життєвої дороги, міцного імунітету від усіх негараздів, загартованої сили духу, міцного здоров’я, перемог на професійному шляху. Радості вам, розвитку, нових вражень, добра і достатку!

16:10 18.06.2021

Відбувся останній етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця

Сьогодні, 18 червня 2021 року у приміщенні Вигодської селищної ради (вул. Д. Галицького,75, смт. Вигода) відбулася публічна та відкрита презентація  перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти - Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця Вигодської селищної ради, кандидата на посаду директора даного закладу освіти.

15:03 18.06.2021